Akce

Šampon Cytosan + Nutritive Balsam

9AA713C31C53BD95349852E160159111
Neohodnoceno

Cytosan šampon je určený k aplikaci při kožních problémech ve vlasové pokožce hlavy jako jsou lupy, ekzémy, lupénka nebo jiné dermatitidy.

objem 200ml

Nutritive balsam je vhodné kombinovat se všemi Energy šampony (lze jej, ale použít i po běžném šamponu), obzvláště na suché, barvené nebo jinak namáhané vlasy, které potřebují zregenerovat. Po aplikaci Nutritive balsamu se vlasy velice dobře rozčesávají, nemají snahu se zacuchávat a jsou hedvábně lesklé. Dobře snášen ekzematiky.

objem 200ml

 


  • (1 ks) Skladem
441 Kč
Kategorie: Vlasová kosmetika
 

Při používání šamponu Cytosan dochází k hluboké očistě a detoxikaci vlasové pokožky i vlasu, je vhodný u mastnějších a jemných vlasů, které dobře očistí a zpevní.

Byl vyvinut pro terapeutické použití, a proto jej nedoporučujeme k dlouhodobé aplikaci.

Aplikace: Naneste šampon na mokré vlasy, lehce vmasírujte, nechte 2–3 min působit, poté opláchněte a upravte obvyklým způsobem.

Upozornění: U světlých vlasů může šampon v některých případech způsobit změnu barevného odstínu, které se během 2–3 aplikací jiného šamponu vymyje.

 

Aplikace balzamu: po umytí šamponem naneste do mokrých vlasů, nechte chvíli působit a opláchněte. Trpíte na šupinatou pokožku hlavy? Naneste i do vlasové pokožky.